swiat-podlog.pl

Pod tym adresem internetowym (swiat-podlog.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Takie adresy dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny abonament za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak piszecie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w taki sposób wynajdziemy rzeczy, które zaciekawią potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: tworzymy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach ilustracje?

Stosujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić nam swoje zdjęcia, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom opracowaną przez nas stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zaproponować inny adres swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to łatwo wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!