swiat-podlog.pl

Pod tym adresem internetowym (swiat-podlog.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Tego typu domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a znajdziemy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc czynsz za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny abonament.


5. Jak powstają teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób znajdziemy sprawy, które zaintrygują potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: piszemy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Wykorzystujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać nam swoje zdjęcia, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nas stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich uwag. Gratis skorygujemy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może posiadać inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to szybko zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!