swiat-podlog.pl

Pod tym adresem internetowym (swiat-podlog.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Takie domeny dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem nazwy dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc czynsz za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak powstają teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w ten sposób wynajdziemy punkty, które zaintrygują przyszłych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy sami: piszemy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy treści dostosowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy ilustracje z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić nam swoje ilustracje, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Do kogo jest ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wytłumaczymy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!