swiat-podlog.pl

Pod tym adresem internetowym (swiat-podlog.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway serwisy znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Takie domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem adresu dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, co robisz, a wyszukamy na pewno odpowiednią domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób znajdziemy sprawy, które zaciekawią przyszłych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach fotografie?

Stosujemy ilustracje z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć naszej firmie swoje ilustracje, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom przygotowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich sugestii. Gratis zmienimy serwis.


8. Dla kogo jest ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to prosto zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!